• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Фітолампи для розсади 15Вт

  • 141,78грн.
  • 109,98грн.

  • Артикул: Fito Lamp 15W R
  • Наявність: В наличии
  < >

  Фітолампи використовуються для освітлення рослин особливо в осінньо-весняний період, коли тривалість світлового дня зменшується. Встановивши фітолампи, ви зможете самі регулювати тривалість «світлового дня» конкретно для кожного виду рослин, що призведе до ефективного росту, цвітінню і підвищенню врожайності.

  Лампа має вузьконаправлене світіння і при розміщенні на висоті 1м, її досить для освітлення кількох рослин розташованих в колі діаметром 70см.

  Багато Рослинники стикаються з проблемою неправильного росту рослин. Через брак освітлення, листя розсади мають блідий жовто-зелений колір, тому що недостатньо червоного і синього спектра світла, який необхідний для фотосинтезу. Це призводить до того що рослини витягуються, намагаючись отримати більше світла, через що стебло стає дуже тонким і рослина ламається. Щоб такого не було, досить встановити фітолампи, збільшуючи час освітлення до 16 годин на добу. Потрібно знати що розсада, на відміну від кімнатних рослин вимагає значно більше світла, і для її освітлення необхідно використовувати тільки потужні і ефективні фітолампи. Серед широкого вибору фітоламп, найбільш підходящим з міркування ціна / якість, є фітолампи в алюмінієвому корпусі потужністю 15Вт.

  Для якісного освітлення будь-якої розсади, на 1 м кв рекомендується встановити 4-6шт таких ламп.

   Якщо зняти оптику лампи, то кут випромінювання буде 90-110градусов, що дозволяє значно збільшити освітлювану площа. В такому випадку лампу можна використовувати для освітлення маленьких рослин, розміщуючи її безпосередньо над пророслої розсадою на висоті 5-10см. При цьому досить 2лампи на 1м кв. Надалі, коли розсада проросте, необхідно збільшити кількість ламп до 4-6 на 1м кв. і при необхідності встановити оптику, особливо для високорослих рослин.

    У лампі використовується якісний драйвер, стабілізатор струму, що забезпечує надійне живлення світлодіодів, а алюмінієвий корпус ефективно відводить тепло, що запобігає перегріванню.


  У даній лампі застосовуються світлодіоди 2шт-450nm (синій) 3шт 660 nm (червоний). Потужність кожного світлодіода 3Вт (заявлена ​​виробником). За яскравості в 2-3рази яскравіше лампи на 106 світлодіодів 3528). У порівнянні з лампами розжарювання, світлодіодна фітолампи у багато разів ефективніше. При цьому має тривалий термін служби, низьке енергоспоживання і абсолютно нешкідлива для людини, так як має алюмінієвий корпус і не має шкідливих випарів на відміну з лампами в пластиковому корпусі. Це найвигідніший варіант освітлення, для вирощування рослин в домашніх умовах. Вузьконаправлений коллиматор (оптика) легко знімається, і кут випромінювання лампи буде 90-110 градусів, при цьому яскравість лампи в порівнянні з лампами з малопотужними світлодіодами, вище в кілька разів.

  Спектральний діапазон ефектів з фізіології рослин:

  420 нм ~ нм (синій) має великий вплив на фотосинтез і ефект зростання. Стимулює клітинний ріст, впливає на імунітет і цвітіння рослин, проростання насіння.

  620nm ~ 750nm (червоний) має найбільший вплив на фотосинтез, максимальний ефект зростання. Висока поглинання швидкий фотосинтез ефективне зростання, цвітіння, врожайність.

  Характеристики
  Время «жизни» 50000 часов
  Входное напряжение AC85-265V
  Количество светодиодов 5 шт.
  Мощность 15 Вт
  Размеры корпуса ДхШхВ 4.7 х 4.7х 7.5 см
  Световой поток Lm 800lm
  Спектр 660nm red = 3 шт. 450nm blue = 2 шт
  Тип цоколя E27

  Написати огляд

  Зверніть увагу: HTML не перекладено!
      Поганий           Хороший

  Теги: фітолампи, фітосвітлодіоди, фітосвітильник

  ;