• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Фіто світильник універсальний FITO PRO 12, для росту всіх видів рослин.

  • 291,50грн.

  • Артикул: FITO PRO 12
  • Наявність: В наявності
  < >

  Увага! даний фітосвітильник використовується для досвічування рослин на площі 1м.кв. але тільки якщо рослини висвітлюються денним світлом. Якщо потрібен світильник для основного освітлення (наприклад в гроубокса), то потужність світлодіодного освітлення повинна складати 100-200Вт на 1 м.кв.

  Високо ефективний, якісний фіто світильник FITO PRO 12, для професійного досвічування рослин на площі один квадратний метр. Як показує практика, для результативного досвічування будь-якого типу розсади, особливо однорічної (так як вона більш світлолюбна), необхідна потужність світлодіодного освітлення повинна складати від 20 до 30Вт світлодіодного світла на 1 квадратний метр. Така потужність на даний момент є нерентабельною, але завдяки використанню оптики, потужність світильника можна значно зменшити, так як все випромінювання фокусується на невеликій площі, без втрат на бічні засвітки. В результаті численних експериментів, фахівцями нашої фірми був розроблений бюджетний, безкорпусних, профільний фітосвітильник, який по ефективності дорівнює 2 шт китайських фітолампамп потужністю 15Вт кожна (потужність заявлена ​​виробником). Завдяки використанню спеціальної оптики і високоефективних світлодіодів, фітосвітіильник FITO PRO 12 при реальній потужності 12Вт, ідеально підходить для ефективного досвічування всіх видів рослин, в тому числі високорослих (до 2м) на площі один квадратний метр.

       У фітосвітильник використовуються світлодіоди нового покоління з повним фітоспектром, з максимальною інтенсивністю в синьому (440нм) і червоному (660нм) спектрах, що забезпечує відмінний зростання всіх видів рослин на протязі всього часу вегетації (від посадки насіння, до збору врожаю), без додаткового освітлення іншими лампами.

      При вирощуванні низькорослих рослин і всіх видів розсади, фітосвітильник можна відразу розмістити на висоті 1,2 м, що дозволяє висвітлювати площа 1м.кв.

     На початку росту світлолюбних (наприклад екзотичних) рослин, фітосвітильник рекомендується розміщувати на висоті 50см, а далі слід збільшувати висоту, пропорційно росту рослин.

   Даний фітосвітильник також успішно використовується для висвітлення акваріумів висотою до 70см, а для освітлення більш високих акваріумів необхідно поміняти оптику на більш вузькоспрямовану, а для більш нізкіх- широкоугольную. Оптика світильника легко знімається і її заміну можна провести самостійно, або попередньо вказати потрібний кут освітлення при замовленні.

    Якщо у вас виникли питання або необхідна консультація з розрахунку бюджетного, надійного і високоефективного фітоосвещенія-фахівці нашої фірми допоможуть вам створити індивідуальний проект для будь-яких площ від маленького гроубокса, до професійних тепличних комплексів.

  На цей фітосвітильник, як і на всі інші світильники нашої фірми, діє ГАРАНТІЯ 1 РІК з дати продажу. При необхідності, можна придбати додаткову гарантію терміном до 5 років.


   Застосування фітосвітильника FITO PRO 12:

  • освітлення гроубокса

  • освітлення розсади

  • освітлення визнав

  • освітлення акваріумів

  • освітлення теплиць

  • освітлення парників


  Застосування фітосвітильника FITO PRO 12, це кращий вибір фітоосвітленя для досвічування ваших рослин, що призведе до їх ефективному зростанню і розвитку. Бажаємо Вам рекордних врожаїв)


  Технічні характеристики.

  Живлення: AC 85-265В

  Потужність: 12 Вт

  Кут освітлення: 60 °

  Площа освітлення: 1м

  Спектри: 70% червоного 660нм + 30% синього 440нм

  Кількість світлодіодів: 4 шт

  Потужність кожного світлодіода: 3Вт

  Виробник кристалів: EPISTAR

  Рекомендована висота розміщення світильника: 1,2 м

  Габаритні розміри:

      довжина: 190мм

      ширина: 35мм

      висота: 20мм

  Характеристики
  Время «жизни» 50 000 часов
  Длина волны nm 70% 620-660нм, 20% 420-460нм, 10% другие.
  Количество светодиодов 4
  Максимальная потребляемая мощность 12Вт
  Материал Алюминий
  Напряжение питания AC 85-265V
  Производитель EPISTAR
  Размер кристалла 45x45mil
  Размеры корпуса ДхШхВ 190мм х 35мм х 20мм
  Угол излучения 60º

  Написати огляд

  Зверніть увагу: HTML не перекладено!
      Поганий           Хороший

  Теги: фітолампи, фітосвітлодіоди, фітосвітильник

  ;