• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41

 • Як вибрати термопасту.

  Як вибрати термопасту.

  При виборі теплопроводящей термопасти або термоклею, в першу чергу звертайте увагу на теплопровідність. Чим це значення вище, тим краще. Наприклад у пасти КПТ8, теплопровідність всього 0,6-0.9Вт \ м-К, що дуже мало для сучасної радіоелектроніки. КПТ8 була розроблена за часів, коли радіоелементи були значно більших розмірів у порівнянні з сучасними, і до того ж встановлювалися на великі радіатори. Думаю, багато радіоаматори пам'ятають наприклад УЗЧ, які при потужності 100Вт мали по 8-12 великих т..

  Як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт.

  Як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт.

  На прохання покупців, ми вирішили написати рекомендаційні статтю, в якій коротко і ясно, методом ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ, постараємося пояснити, як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт, як визначити якість світлодіодної матриці і що потрібно знати при виборі світлодіода.У більшості випадків, у всіх світлодіодних матрицях 10-100Вт напругою 28-36В використовуються одні й ті ж кристали, а також матеріал елементів конструкції, тому дана інформація може бути застосована до всіх матриць подібного типу.1) У..

  Як вибрати світлодіодну фіто лампу або фіто світильник

  Як вибрати світлодіодну фіто лампу або фіто світильник

  Шановні Рослинники!     Про користь світлодіодних фіто ламп написано дуже багато різних статей, тому ми не будемо витрачати час на теорію. Наше завдання дуже швидко розібратися, яка саме світлодіодна фіто лампа потрібна конкретно у вашому випадку.     В першу чергу потрібно звернути увагу на найголовніше питання: як буде використовуватися фітолампа- як ОСНОВНИЙ фіто освітлення, наприклад в гроубокса, або як досвечіваніе рослин, наприклад освітлення рослин на підвіко..

  Як вибрати новорічну гірлянду

  Як вибрати новорічну гірлянду

  Барвиста ілюмінація - незмінний супутник новорічних свят. Розглянемо докладніше, як вибрати відповідний вид новорічної гірлянди, і які запобіжні заходи необхідні при використанні ілюмінації.Класифікація світлодіодних гірляндРозрізняють два основних види світлодіодних гірлянд:• одноколірні;• мультикольорове..Одноколірна новорічна гірлянда - тип ілюмінації, при якій всі джерела світла одного кольору. Вибір величезний - ви можете вибрати будь-який, але якщо це гірлянда синього кольору, то зелених л..

  Світлодіодне освітлення: особливості вибору

  Світлодіодне освітлення: особливості вибору

  Світлодіоди (LED - Light Emitting Diode) почали широко застосовуватися більш сорока років тому - в ті роки їх використовували в індикаторах електронних приладів як альтернативу лампам розжарювання і газорозрядних трубках. В останнє десятиліття яскравість масово вироблених світлодіодів досягла таких значень, що стало можливим створення і освітлювальних приладів на їх основі.Світлодіодне освітлення: особливості виборуПереваги світлодіода незаперечні: коефіцієнт корисної дії і термін служби у нього..

  Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника

  Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника

  П'ять простих кроків з модернізації офісних світильників дозволять вчетверо скоротити витрати на електроенергію і на 100 000 годин позбавлять вас від необхідності заміни ламп!Здійснити це можна за допомогою спеціального комплекту - немає необхідності шукати всі складові окремо. Цей комплект призначений для доопрацювання широко поширених стельових люмінесцентних світильників, розрахованих на чотири трубчасті лампи денного світла.Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника?У компл..

  ;