• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Як вибрати новорічну гірлянду

  Барвиста ілюмінація - незмінний супутник новорічних свят. Розглянемо докладніше, як вибрати відповідний вид новорічної гірлянди, і які запобіжні заходи необхідні при використанні ілюмінації.


  Класифікація світлодіодних гірлянд


  Розрізняють два основних види світлодіодних гірлянд:


  • одноколірні;


  • мультикольорове..


  Одноколірна новорічна гірлянда - тип ілюмінації, при якій всі джерела світла одного кольору. Вибір величезний - ви можете вибрати будь-який, але якщо це гірлянда синього кольору, то зелених лампочок в ній не буде.


  Мультикольорова гірлянда - суміш лампочок різних кольорів.


  Крім цього розрізняють два режими роботи:


  • статичний;


  • динамічний.


  Вони розрізняються наявністю контролера. Так, динамічний режим з контролером підтримує як мінімум 6 алгоритмів світіння гірлянди. Зате за допомогою статичної гірлянди можна створити декоративний візерунок.


  І це ще не все. Новорічні гірлянди можуть бути класичними або з різноманітними насадками (бурульками, зірками, коралами, шишками і так далі. Не кажучи вже про різноманітність розмірів, кольорів дроти і кількості джерел світла. При такій великій кількості варіантів легко розгубитися.


  Як же вибрати відповідну?


  Головне: визначитися з колірним рішенням новорічної гірлянди. У вас вдома буде стояти справжня лісова красуня? Тоді краще зупинити свій вибір на зеленому проводі. Це дозволить діодам «парити» на гілках. В інших випадках вам доведеться вибирати з чорних, прозорих і кольорових проводів.


  Вирішіть, що для вас найбільш важливо - чи буде вона мати різні ефектами світіння (миготінням, поступовим загорянням та інше) або, навпаки, повинна бути статична.


  Наступний момент, який неодмінно потрібно врахувати при виборі - умови експлуатації. Відкритий повітря або закрите приміщення? Від відповіді на це питання залежить не тільки оптимальна довжина гірлянди, а й параметри волого і холодостійкості необхідної ілюмінації.


  Ще дуже важливий ефект, якого ви хочете добитися. Потрібен більш яскраве світло - зупиніть свій вибір на гірлянді з прозорими діодами. Якщо потрібен більш приглушений і ненав'язливий світло - підійде гірлянда з матовими.


  Не варто переживати про те, що занадто яскрава гірлянда буде зліпити очі. Діоди білого кольору виробляють світловий потік в межах від 3000 до 6000 люмен, що вписується в екологічні стандарти.


  Ну а якщо мало стандартної програми алгоритмів роботи динамічної гірлянди - ви завжди можна придбати додатковий контролер.


  Важливі моменти при покупці


  Вибираючи виріб, зверніть увагу на нюанси, які допоможуть уникнути проблем з експлуатацією та можливих поломок.


  1. Огляньте упаковку - на ній повинна розташовуватися інформація про виробника та робочі параметри (напруга і потужність).


  2. Якщо можна використовувати поза приміщенням, то в характеристиках повинні бути відповідні покажчики про рівень волого-і пилоізоляції (маркування IP 44). Вся ця інформація дублюється на упаковці і ярличку близько вилки.


  3. Наявність інструкції - ознака якісного виробу.


  4. При первинному огляді новорічної гірлянди слід уважно вивчити ізоляцію проводів на предмет потертостей, тріщин і інших дефектів.


  5. Після включення новорічної гірлянди в мережу, перевірте працездатність всіх ламп, режимів і звуків.


  6. При виборі новорічної гірлянди врахуйте розміри (пишність і висоту) вашої новорічної ялинки. Для зручності підключення до мережі потрібно щоб відстань від останньої лампочки до вилки становило не менше півтора метрів для домашнього використання, і мінімум 10 м - для вуличних.


  Щоб ці вогники новорічної гірлянди принесли тільки радість, пам'ятайте про декілька правилах обережності.


  Заходи безпеки


  Не залишайте новорічну гірлянду включеної, залишаючи квартиру. З можливих перепадів напруги може статися загоряння. Це відноситься також і до тих випадків, коли в кімнаті залишилися маленькі діти або тварини.


  Уникайте близького розташування з джерелами відкритого вогню, нагрівальних приладів або легко займистих предметів.


  Проводити будь-які ремонтні роботи з гірляндою можна тільки після її відключення від електричної мережі.


  Уникайте фізичного впливу на будь-які частини світлодіода (тиск, стиснення, згинання та інше), а також впливу вологи. Використовуйте кімнатні гірлянди тільки за призначенням, вони не підходять для вуличних умов і можуть стати причиною короткого замикання.


  Для продовження терміну служби гірлянди найкраще використовувати стабілізатор (перепади напруги критичні для цього обладнання).


  Зробити Новий Рік яскравим і веселим дуже просто. Особливо, якщо квартиру прикрашають світлодіоди у вигляді танучих бурульок або сніжинок.

  ;