• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Теплопровідний клей для світлодіодів, термоклей STARS-922

  • 29,15грн.

  • Артикул: Kley STARS-922
  • Наявність: В наявності
  < >

  Теплопровідні клей STARS-922 для установки на радіатор світлодіодів та інших радіокомпонентів вимагають відводу тепла (охолодження). Використання термоклею, на відміну від термопасти і монтажних кріплень, сильно спрощує монтаж світлодіодів на радіатор, що робить виготовлення світлодіодних ламп і світильників дуже зручним і простим. Особисто використовував цей клей і можу сказати що час висихання близько 3 діб, при цьому сила склеювання дуже низька, але клей рідкий, що сприяє набагато кращої теплопроводності- майже як у якісній термопасти. Тому клей можна використовувати для приклеювання потужних 20-50Вт світлодіодів, так як там площа склеювання велика. Якщо потрібен екстрасильної, швидковисихаючий термоклей, дивіться на нашому сайті термоклей HT-909.


  Технічні характеристики:


  Коефіцієнт теплопровідності -> 1,4 Вт / мК;


  Термічний опір - <0,05;


  Діапазон робочих температур -20 до +200 оС;


  Діелектрична постійна -> 5,1;


  Час склеювання (при 25 ° С) - 3 - 72 годин;


  Міцність склеювання - 5 кг;


  Упаковка: металевий тюбик;


  Маса: 5 гр.


   Спосіб застосування:


  На очищену від пилу і знежирену тепловиділяючих поверхню компонента нанести термоклей тонким шаром і встановити радіатор.


  Увага! Шар термоклею повинен бути рівномірним і мінімальним! Нанесення термоклею товстим шаром сильно погіршує умови теплообміну між тепловиділяючим компонентом і радіатором.


  опис:


  Термоклей - це, термопаста, яка має високу теплопровідність, низьким тепловим опором і клеючими здібностями.


  Застосовують термоклей для поліпшення умов теплообміну між тепловиділяючим компонентом і радіатором. Відомо, що поверхні контактка тепловиділяючого компонента і радіатора не ідеальні і мають мікроскопічні нерівності. Через це немає щільного прилягання тепловиділяючою і теплопоглинаюча поверхня, а що утворюється тепловий потік - нерівномірний, через наявність повітряних зазорів. Це призводить до погіршення охолодження тепловиділяючого компонента на 15-20%. Застосування термоклею забезпечує рівномірний тепловий потік через всю поверхню контакту тепловиділяючого компонента і редіатора, тому що термоклей, завдяки своїм фізико-механічними властивостями, заповнює всі наявні мікронервності.


  Термоклей застосовують для приклеювання до тепловиділяючих компоненту радіатора в тих випадках, коли відсутні великі зазори між цими компонентами, а механічне кріплення відсутній, не передбачено або утруднене.

  Написати огляд

  Зверніть увагу: HTML не перекладено!
      Поганий           Хороший

  Теги: світлодіоди, термоклей

  ;