• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Теплопровідний клей для світлодіодів, термоклей STARS-922

  • 39,75грн.

  • Артикул: Kley STARS-922 SUPER
  • Наявність: В наявності
  < >

  Високоякісний теплопровідний клей нового покоління STARS-922 (аналог НТ-909)  на основі теплопровідного силікону. Призначений для установки на радіатор світлодіодів та інших радіокомпонентів вимагають відводу тепла (охолодження). Використання термоклею, на відміну від термопасти і монтажних кріплень, сильно спрощує монтаж світлодіодів на радіатор, що робить виготовлення світлодіодних ламп і світильників дуже зручним і простим. Через 3 хв клей вже пристойно схоплює і світлодіод вже можна паяти.

  Технічні характеристики:

  Коефіцієнт теплопровідності -> 1,2 Вт / мК;

  Термічний опір - <0,06;

  Діапазон робочих температур -20 до +200 оС;

  Діелектрична постійна -> 5,1;

  Час склеювання (при 25 ° С) - 3 хв;

  Міцність склеювання - 25 кг;

  Упаковка: металевий тюбик;

  Маса: 5 гр.

  Якщо потрібен більш дешевий клей, дивіться на нашому сайті заводський клей STARS-922 (зображення нанесено методом трафаретного друку, що властиво тільки для продукції виробничого тиражу). Він набагато дешевше, має більш рідку консистенцію що сприяє кращій теплопередачі, але час висихання набагато вище. 

  Спосіб застосування:

  На очищену від пилу і знежирену тепловиділяючих поверхню компонента нанести термоклей тонким шаром і встановити радіатор.

  Увага! Шар термоклею повинен бути рівномірним і мінімальним! Нанесення термоклею товстим шаром сильно погіршує умови теплообміну між тепловиділяючим компонентом і радіатором.

  опис:

  Термоклей - це, термопаста, яка має високу теплопровідність, низьким тепловим опором і клеючими здібностями.

  Застосовують термопасту для поліпшення умов теплообміну між тепловиділяючим компонентом і радіатором. Відомо, що поверхні контактка тепловиділяючого компонента і радіатора не ідеальні і мають мікроскопічні нерівності. Через це немає щільного прилягання тепловиділяючої і теплопоглинаючої поверхонь, тому  тепловий потік - нерівномірний, через наявність повітряних зазорів. Це призводить до погіршення охолодження тепловиділяючого компонента на 15-20%. Застосування термопасти забезпечує рівномірний тепловий потік через всю поверхню контакту тепловиділяючого компонента і редіатора, тому що термопаста, завдяки своїм фізико-механічними властивостями, заповнює всі наявні мікронерівності.

  Термоклей застосовують для приклеювання до тепловиділяючих компоненту радіатора в тих випадках, коли відсутні великі зазори між цими компонентами, а механічне кріплення відсутнє, не передбачено або утруднене.

  Написати огляд

  Зверніть увагу: HTML не перекладено!
      Поганий           Хороший

  Теги: світлодіоди, термоклей

  ;