• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41

 • Чому реальна потужність світлодіода 3Вт становить від менш ніж 1 Вт, до реальних 3Вт.

  Чому реальна потужність світлодіода 3Вт становить від менш ніж 1 Вт, до реальних 3Вт.

   У цій короткій технічній статті, ми в двох словах пояснимо чому світлодіоди (далі LED) 3Вт, які мають реальну електричну потужність від менш ніж 1 Вт і до реальних 3Вт? Як завжди, в своєму стилі, ми по-простому, саме для тих кому «ліньки багато читати» відповімо дуже просто на це питання:  Тому що колись, на початку розвитку світлодіодної техніки, для забезпечення світлодіода 3Вт максимальним струмом 750мА (0.75А), потрібно було подати 4В.  Відповідно за формулою потужності ..

  Ідеальне світло для гроубокса. Історія створення GROW PRO 300. Опис кожного спектра.

  Ідеальне світло для гроубокса. Історія створення GROW PRO 300. Опис кожного спектра.

    Вам потрібено ідеальне і бюджетне світло для рослин? Тоді саме для Вас ми написали цю статтю, щоб коротко передати опис того довгого шляху, який пройшли наші розробники, інженери і біологи, щоб прийти до створення практично ідеального освітлення для гроубокса- серії фіто світильників GROW PRO.  Цей нелегкий шлях привів нас до створення нового покоління світлодіодного освітлення, яке є надзвичайно ефективним, надійним і самим бюджетним рішенням для вирощування рослин.  Вам буде п..

  Таблиці підключення світлодіодів. Як використовувати та підключати бюджетні світлодіоди.

  Таблиці підключення світлодіодів. Як використовувати та підключати бюджетні світлодіоди.

    На численні прохання покупців, які через недосвідченість купили бюджетні світлодіоди-підробки замість якісних, ми розповімо в цій статті як використовувати світлодіоди економ класу, які також «мають право на життя»). Іншими словами, в цій статті ми розповімо, що робити, якщо ви купили неякісну LED матрицю. Для прикладу розглянемо варіанти підключення дешевого лед 100Вт економ класу, який часто називають підробкою.  По-перше, не турбуйтеся) такі світлодіоди теж можна викорис..

  Як відрізнити потужні і якісні світлодіоди від підробок.

  Як відрізнити потужні і якісні світлодіоди від підробок.

   Покупці нашого інтернет магазину часто запитують, як відрізнити якісні світлодіоди, і які гарантії що, купуючи дорогий світлодіод, вони не отримають дешеву підробку.  Щоб наші клієнти не сумнівалися в покупці, ми вирішили коротко розповісти, які основні відмінності дешевих і дорогих світлодіодів. Для прикладу розглянемо світлодіодні матриці теплого світіння, потужністю 100Вт різних класів: економ і стандарт. Зверніть увагу, що за зовнішнім виглядом дуже важко відрізнити такі світ..

  Переваги та недоліки фіто прожекторів

  Переваги та недоліки фіто прожекторів

     Світлодіодні фіто прожектори мають як недоліки, так і переваги в порівнянні з іншими типами освітлення. Давайте більш детально розглянемо всі переваги і недоліки таких пристроїв.  Для зручності не будемо брати до уваги такі види освітлення як металогалогені- ДНАТ, галогенні, і люмінесцентні лампи.  Це застарілий тип освітлення, в кожному з яких безліч недоліків, таких як мерехтіння, низький термін служби, вміст шкідливих речовин (наприклад, отруйних парів ртуті в ДНАТ), ві..

  LED освітлення гроубокса.

  LED освітлення гроубокса.

        Друзі! На жаль ця стаття частково устаріла.Це стосується розділу про спектра. Для більш обєктивного розуміння теми фіто освітлення, рекомендуємо Вам прочитати нову інформацію по освітленню гроубоксів в цій статтіІдеальне світло для гроубокса. Історія створення GROW PRO 300. Опис кожного спектра. Якщо вам лінь читати цю статтю, просто зателефонуйте нам, особливо якщо площа для вирощування рослин більше 10м². Ми підберемо для вас самий бюджетний і ефективний варіант фіто ..

  Як вибрати термопасту.

  Як вибрати термопасту.

  При виборі теплопроводящої термопасти або термоклею, в першу чергу звертайте увагу на теплопровідність. Чим це значення вище, тим краще. Наприклад у пасти КПТ8, теплопровідність всього 0,6-0.9Вт \ м-К, що дуже мало для сучасної радіоелектроніки. КПТ8 була розроблена за часів, коли радіоелементи були значно більших розмірів у порівнянні з сучасними, і до того ж встановлювалися на великі радіатори. Думаю, багато радіоаматорів пам'ятають наприклад УЗЧ, які при потужності 100Вт мали по 8-12 великих ..

  Як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт.

  Як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт.

  На прохання покупців, ми вирішили написати рекомендаційну статтю, в якій коротко і ясно, методом ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ, постараємося пояснити, як вибрати світлодіодну матрицю 10-100Вт, як визначити якість світлодіодної матриці і що потрібно знати при виборі світлодіода.У більшості випадків, у всіх світлодіодних матрицях 10-100Вт напругою 28-36В використовуються одні й ті ж кристали, а також матеріал елементів конструкції, тому дана інформація може бути застосована до всіх матриць подібного типу.1) У..

  Як вибрати світлодіодну фіто лампу або фіто світильник

  Як вибрати світлодіодну фіто лампу або фіто світильник

                        Шановні рослинники!          Про користь світлодіодних фіто ламп написано дуже багато різних статей, тому ми не будемо витрачати час на теорію. Наше завдання дуже швидко розібратися, яка саме світлодіодна фіто лампа потрібна конкретно у вашому випадку.     В першу чергу потрібно звернути увагу на найголовніше питання: як буде використовуватися фітолампа- як ОСНОВНЕ фіто освітлення..

  Як вибрати новорічну гірлянду

  Як вибрати новорічну гірлянду

  Барвиста ілюмінація - незмінний супутник новорічних свят. Розглянемо докладніше, як вибрати відповідний вид новорічної гірлянди, і які запобіжні заходи необхідні при використанні ілюмінації.Класифікація світлодіодних гірляндРозрізняють два основних види світлодіодних гірлянд:• одноколірні;• мультикольорове..Одноколірна новорічна гірлянда - тип ілюмінації, при якій всі джерела світла одного кольору. Вибір величезний - ви можете вибрати будь-який, але якщо це гірлянда синього кольору, то зелених л..

  Світлодіодне освітлення: особливості вибору

  Світлодіодне освітлення: особливості вибору

  Світлодіоди (LED - Light Emitting Diode) почали широко застосовуватися більш сорока років тому - в ті роки їх використовували в індикаторах електронних приладів як альтернативу лампам розжарювання і газорозрядних трубках. В останнє десятиліття яскравість масово вироблених світлодіодів досягла таких значень, що стало можливим створення і освітлювальних приладів на їх основі.Світлодіодне освітлення: особливості виборуПереваги світлодіода незаперечні: коефіцієнт корисної дії і термін служби у нього..

  Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника

  Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника

  П'ять простих кроків з модернізації офісних світильників дозволять вчетверо скоротити витрати на електроенергію і на 100 000 годин позбавлять вас від необхідності заміни ламп!Здійснити це можна за допомогою спеціального комплекту - немає необхідності шукати всі складові окремо. Цей комплект призначений для доопрацювання широко поширених стельових люмінесцентних світильників, розрахованих на чотири трубчасті лампи денного світла.Як перейти на світлодіодне освітлення без заміни світильника?У компл..

  ;