• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41

 • Фіто прожектор 20Вт 220В FP 20

  Фіто прожектор 20Вт 220В FP 20

      Світлодіодний, герметичний фіто прожектор потужністю 20 Вт, з живленням від мереж..

  540,00грн.

  < >
  Фіто прожектор для розсади 60Вт 220В

  Фіто прожектор для розсади 60Вт 220В

      Світлодіодний, герметичний фіто прожектор для розсади, потужністю 60 Вт, з живлен..

  1.280,00грн.

  < >
  Фіто прожектор 30Вт 220В FP 30

  Фіто прожектор 30Вт 220В FP 30

      Світлодіодний, герметичний фіто прожектор потужністю 30Вт, з живленням від мережі змі..

  540,00грн.

  < >
  Фіто прожектор 30Вт 220В FP 30 Premium

  Фіто прожектор 30Вт 220В FP 30 Premium

      Світлодіодний, герметичний фіто прожектор потужністю 30Вт, з живленням від мережі змі..

  570,00грн.

  < >
  Фіто прожектор Bridgelux 30Вт 220В FP30BR

  Фіто прожектор Bridgelux 30Вт 220В FP30BR

     Світлодіодний, фіто прожектор потужністю 30Вт, з живленням від мережі змінної напруги 2..

  610,00грн.

  < >
  Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

  Світлодіодні фіто прожектори

  Світлодіодні фіто прожектори

     Всі фіто прожектори, що представлені в цьому розділі, були виготовлені на базі стандартних світлодіодних прожекторів для вуличного освітлення, класу захисту IP65 і вище. Фахівці нашої фірми провели безліч експериментів в самих різних умовах широких діапазонів температур від 15⁰С до 50⁰С і вологості до 80%. Це дозволило нам підібрати найоптимальнішу комплектацію корпусів, оптики і фіто світлодіодів, що запобігає, перегрів корпусу вище 60⁰С, забезпечуючи тривалий термін служби (не менше 10000ч.) модернізованих LED фіто прожекторів нашої фірми. Крім того, за бажанням замовника, ми можемо виготовити фіто прожектори будь-якої потужності від 10 до 600 Вт в залежності від поставлених завдань.


       У даному розділі представлені світлодіодні фіто прожектори різної потужності, для освітлення рослин. Завдяки широкому діапазону потужностей від 10 до 600 Вт, такі пристрої можуть застосовуватися практично для всіх видів фіто освітлення, від маленького гроубокса, до великих тепличних комплексів.

          Чому варто вибрати саме такий тип освітлення рослин?
     1) Усі прожектора зроблені з матеріалів стійких до корозії, або мають стійке покриття.

     2) Завдяки високому ступеню захисту IP 65 і вище, даний тип фіто освітлення є найбільш захищеним від пилу, вологи і навіть дощу або снігу. Це дозволяє використовувати їх навіть на вулиці.

     3) Відмінною особливістю таких пристроїв є пасивне охолодження, при досить високій точковій потужності. Це означає, що для охолодження таких прожекторів не застосовується активне охолодження вентиляторами, так як розмір корпуса самого світильника, вистачає для охолодження використовуваного в ньому освітлювального діода.

     4) Дані LED фіто прожектори комплектуються герметичною пластиковою оптикою кутом розсіювання 120⁰, але за бажанням замовника, ми можемо встановити скляну оптику з кутом розкриття променя від 60⁰ до 120⁰.

     5) Світлодіодний фіто прожектор укомплектований світлодіодом з живленням безпосередньо від мережі 220В. Відсутність дорогого драйвера живлення низьковольтового світлодіода, підвищує надійність такого пристрою, а також забезпечує його низьку собівартість і дешевий ремонт. Ціна на фіто прожектора безпосередньо залежить від типу використовуваного світлодіода і оптики.

     6) Для даного типу діодних прожекторів, є широкий вибір повно спектральних світлодіодів з різними спектрограмами, що дозволяє використовувати такий прожектор для освітлення самих різних видів рослин. Всі світлодіоди взаємозамінні. При виборі фіто освітлення звертайтеся за консультацією до наших фахівців. Ми допоможемо Вам підібрати найефективніший рослинний світлодіод саме для ваших рослин. 

    7) Простота установки і невелика вага пристрою, дозволяє використовувати його масово, не турбуючись про навантаження на несучі конструкції.

    8) Відмінна рентабельність. Наприклад, замість одного прожектора FITO PRO 50F + можна за ту ж ціну взяти 2шт світлодіодних фіто прожектора потужністю 30Вт кожен. Це дозволить освітлювати невеликі рослини, наприклад, на невисоких полицях для більш рівномірного світлового потоку. Для таких цілей не вийде використовувати FITO PRO 50F + який більшою мірою підходить для освітлення високих рослин та для високих гроубоксів.

    9) Відсутність активного охолодження, дозволяє використовувати такі пристрої в житлових приміщеннях для освітлення кімнатних дерев таких як лимон, декоративна пальма, оливки і т.п. Що неможливо для фіто світильників з примусовим охолодженням, так як навіть мало шумливі вентилятори мають певний коефіцієнт шуму більше 20дБ.

    З огляду на всі деталі використання LED фіто прожекторів, на базі світильників вуличного освітлення, ми рекомендуємо використовувати їх для освітлення рослин в приміщеннях з підвищеною вологістю, тепличних комплексах з поличною системою розміщення рослин, а також в житлових кімнатах.
  Великий термін служби, і ремонтопридатність фіто прожекторів, роблять такі світлодіодні джерела світла для рослин одними з найбільш універсальних, вигідних і рентабельних типів освітлення.


  ;