• +38(066)935-78-87
 • +38(096)041-71-41
 • Фіто світильник FITO FL-R-P 200 для прогресивного цвітіння та розвитку рослин

  • 4.000,00грн.

  • Артикул: FITO FL-R-P 200
  • Наявність: В наявності
  < >

  FITO FL-R-P 200 це модернізована версія світильника FITO FL-R 100.

  У ньому застосовані світлодіоди нового покоління із кристалами серії 3535, аналогічні світлодіодам американської фірми CREE типу XP-G3. Кількість кристалів 60шт, з яких 30шт далекого червоного та 30шт ближнього червоного спектрів.

  Кристали встановлені на спеціальні мідні підкладки з високим ступенем теплопровідності, що забезпечує їхню довготривалу роботу без зниження частотних характеристик протягом усього терміну експлуатації.

   Потужність кожного кристала 3Вт, але світлодіоди підключені до 50% потужності. Це дозволяє зберігати фіксовану довжину хвилі з мінімальним відхиленням від заявлених характеристик, на відміну від китайських матриць, де цей розкид більше.

   Крім цього, використовується лише 50% їхньої потужності, що значно збільшується ресурс роботи світлодіодів, без втрати ефективності.


   Важливою особливістю даного світильника є використання драйвера живлення фірми MEAN WELL, для живлення вентилятора. Такі драйвери абсолютно герметичні та «не бояться наших мереж». Це забезпечує надійне охолодження світильника за будь-якої температури і вологості.

   Крім того, всі комплектуючі в даному світильнику мають клас «преміум», виробництва відомих брендів, наприклад, вентилятор фірми SUNON, який не вимагає змащування протягом всього гарантійного терміну експлуатації.

   Використання такої комплектації забезпечує довготривалу та надійну роботу даного фіто світильника за будь-яких умов експлуатації.


  Опис світильника:

   FITO FL-R-P 200 - це прогресивна технологія фітоосвітлення червоних спектрів, яка дозволяє значно покращити ефективність будь-якого встановленого раніше світла в гроубоксі, що неодмінно призведе до чудових результатів вирощування рослини, особливо під час цвітіння.

    Як відомо, далекий червоний спектр довжиною хвилі 650-660нм сприяє ефективному розвитку будь-яких рослин під час усього періоду вирощування, а ближній червоний довжиною хвилі 620-630нм, завдяки фотонам вищої енергії, благотворно впливає саме на квітучі рослини, значно посилюючи їх цвітіння.

    Як показують наші дослідження, комбінація цих двох монохромних хвиль (точна довжина хвилі прихована виробником), безумовно, призводить до прогресивного зростання і цвітіння світлолюбних квітучих рослин, підвищуючи їх врожайність мінімум на 30%.

   Такі результати можливі у разі використання світильника FITO FL-R-P 200 як допоміжне освітлення для світлолюбних рослин на площі 1м². Слід врахувати, що потужність основного освітлення для рослин із високою світловою точкою компенсації має бути 200-250Вт. При цьому, якщо цей світильник буде використовуватися тільки на період цвітіння, то не має особливого значення, які лампи використовуються разом з ним. У будь-якому випадку прогрес цвітіння гарантується, навіть якщо площа освітлення буде 2-3м², але бажано проконсультуватися з нашими фахівцями*.

  *(часто буває, що гровери, особливо початківці, купують у невідомих виробників абсолютно малоефективні лампи малої потужності та неправильних спектрів, що спочатку призводить до неправильного розвитку рослин. Але навіть у такому випадку FITO FL-R-P 200 гарантовано збільшить урожайність при використанні в період цвітіння)

    Значно кращі результати досягаються, якщо використовувати FITO FL-R-P 200 як додаткове освітлення до основного від посадки насіння до збирання врожаю. Завдяки комбінації глибокого та ближнього червоного спектрів рослини отримують значно більш інтенсивну стимуляцію росту.

   Особливо рекомендується використовувати FITO FL-R-P 200 спільно з будь-якими фітосвітильниками серії FITO PRO та GROW PRO, за винятком GROW PRO 300 та GROW PRO 250, де вже встановлено фітосвітлодіод монохромного глибоко червоного фітоспектру. Хоча навіть разом з такими фітолампами, цей світильник не буде зайвим.

   Особливо важливо використовувати FITO FL-R-P 200 тим, хто використовує бюджетніші версії (копії FITO PRO). Це дозволить отримати врожай не гірше, ніж під час використання ТОПового світильника GROW PRO 300+ з посиленим комбінованим червоним спектром.

   

  Для тих, кому потрібна консультація з підбором оптимального освітлення правильними спектрами та потужністю, звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Наші фахівці допоможуть підібрати найкращу комбінацію світлодіодних фітоламп на будь-яку площу освітлення.

  Вплив на рослини/ефективність:

  • Підсилює PPF (фотосинтетичний фотонний потік)

  • Підсилює YPF (засвоюваний рослиною потік фотонів)

  • Сприяє прогресивному зростанню квітучих рослин

  • Примножує розмір суцвіть та врожайність

  • Збільшує ефективність будь-якого встановленого раніше фітоосвітлення


  Технічні характеристики:

  Живлення: 100В-265В

  Мінімальна робоча мережна напруга: 100В

  Максимальна робоча мережна напруга: 265В

  Потужність: 200Вт (реальне споживання електроенергії 60Вт)

  Кількість світлодіодів: 2шт х 100Вт

  Тип і потужність світлодіодів (на фото вказано лише орієнтовне значення):

  1шт х 100Вт х 650-660нм

  1шт х 100Вт х 620-630нм

  Кут освітлення: 120⁰

  Робочий час: не менше 50 000 год

  Термозахист: є

  Мережевий фільтр: є

  Примусове охолодження: є (вентилятор)

  Захисне скло: є

  Площа освітлення: освітлення 0.3-2 м² (залежить від встановленого основного освітлення)

  Висота розміщення світильника над рослинами, що рекомендується: 0,5-1м

  Габаритні розміри:

       довжина: 200 мм

       ширина: без кріплення 122мм/з кріпленням 134мм

       висота: без тримача 67мм/з тримачем 135мм

  Вага: 1.1 кг  Характеристики
  Время «жизни» не менше 50 000 годин
  Длина волны nm 620-630nm+650-660nm
  Количество светодиодов 2шт х 100Вт
  Максимальная потребляемая мощность 60Вт
  Материал Алюміній
  Напряжение питания AC 85-265V
  Размеры корпуса ДхШхВ 200мм х 122мм х 135мм
  Угол расхождения луча 120º

  Написати огляд

  Зверніть увагу: HTML не перекладено!
      Поганий           Хороший

  Теги: фітолампи, фітосвітлодіоди, фітосвітильники

  ;